fbpx
Ikonki Instagram stories, darmowe do pobrania

Instagram Stories – darmowe ikonki do pobrania

Opublikowano: 30 maja 2018 by HaniaK

Instagram Stories to niezwykle popularna forma dzielenia się swoim contentem na Instagramie. Co zrobić, żeby wyróżnione relacje były spójną częścią profilu i nie odstawały wyglądem od reszty? To proste! Wystarczy ustawić ciekawe ikonki! Więc przygotowałam dla Ciebie dzisiaj coś specjalnego zupełnie za darmo! Darmowe ikony do wyróżnionych relacji na Isntagramie.  Jak widzisz na powyższej grafice, kolorów do wyboru jest sześć (różowy, błękitny, zielony, fioletowy, pomarańczowy, szary), a każdy z tych kolorów występuje w ośmiu wariantach tematycznych, w formacie 1080x1920px.

Możesz używać tylko jednego lub wielu, w zależności od swojej inwencji 🙂 Poniżej, przedstawiam Ci jak wyglądają wszystkie ikonki na przykładzie różowego tła. Background jest w marmurkowy motyw, który jest ostatnio bardzo na czasie. Co najważniejsze, ikonki są do Twojej dyspozycji za DARMO!

Mam nadzieję, że Ci się spodobają i zechcesz oznaczyć mój profil @miss_hannaK w swojej relacji, jeśli tylko postanowisz tych ikonek użyć 😉 Na moim profilu możesz również sprawdzić, jak w rzeczywistości prezentują się na Instagramie. Link do pobrania znajduje się poniżej, wystarczy kliknąć w zdjęcie lub przycisk “POBIERZ”.

Zobacz w zakładce Do Pobrania co jeszcze, oprócz ikonek Instagram Stories, dla Ciebie przygotowałam 🙂

Instagram Stories, darmowe, do pobrania, blog Hanna's Passions
POBIERZ

 

***
Ściskam!

Hania

1 komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X